KTK plusz infóblokk keretes-1

Megérkezett az idei nyár első hőhulláma!

A nagy melegben különösen fontos a megfelelő folyadékbevitel. A legjobb választás ilyenkor a tiszta, friss ivóvíz, amely nemcsak egészséges, hanem pénztárcabarát és környezetkímélő megoldás is. 💧
A várhatóan növekvő vízfogyasztás miatt azonban mindannyiunk felelőssége, hogy odafigyeljünk a vízhasználatra. A biztonságos vízellátás érdekében kérjük:

✅ A locsolórendszereket ne a reggeli és esti csúcsidőszakban működtessük!

✅ A medencék töltését lehetőleg ne csúcsidőben végezzük!

✅ A medencéket lassan, nagy víznyomás nélkül töltsük fel!
Minden csepp számít!

💙 Köszönjük, hogy felelős vízfelhasználásával hozzájárul a zavartalan és biztonságos vízellátáshoz.