A nagy melegben különösen fontos a megfelelő folyadékbevitel. A legjobb választás ilyenkor a tiszta, friss ivóvíz, amely nemcsak egészséges, hanem pénztárcabarát és környezetkímélő megoldás is. ![]()
A várhatóan növekvő vízfogyasztás miatt azonban mindannyiunk felelőssége, hogy odafigyeljünk a vízhasználatra. A biztonságos vízellátás érdekében kérjük:
A locsolórendszereket ne a reggeli és esti csúcsidőszakban működtessük!
A medencék töltését lehetőleg ne csúcsidőben végezzük!
A medencéket lassan, nagy víznyomás nélkül töltsük fel!
Minden csepp számít!
Köszönjük, hogy felelős vízfelhasználásával hozzájárul a zavartalan és biztonságos vízellátáshoz.